ÖVRIGT / Speglar / Spegel + konsol 3978010
nr 397 8010
Spegel + konsol
Förgylld, 1800-tal, med stenskiva, höjd: 225 cm
Utrop:
2.500 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 20 februari 2006
ledande budet*
2.500 kr