Ã–VRIGT / Speglar / Spegel + konsol 3978010

nr 397 8010

Spegel + konsol

Förgylld, 1800-tal, med stenskiva, höjd: 225 cm

Utrop:

2.500 kr

Såld:

3.200 kr

måndag 20 februari 2006